G4Si Videovalve on Milestone platvormil toimiv laialdaste võimalustega videovalveteenus

videovalve

Mis on analüütiline videovalve?

G4Si Videovalve on Milestone-i platvormil toimiv laialdaste võimalustega videovalveteenus, mille aluseks on intelligentse tehnoloogia kombineerimine operatiivse häiretele reageerimisega. G4Si Videovalvega ühendatud kaamerate pildid edastatakse alati G4Si juhtimiskeskusesse, mis võimaldab jälgida objekti distantsilt ning tagada suurema efektiivsuse häirete fikseerimisel ja süsteemi monitoorimisel.

Milestone on juhtiv IP-põhiste videohalduslahenduste pakkuja maailmas, nende tarkvara kasutab rohkem kui 500 000 objekti. Milestone-i videohaldustarkvara põhineb avatud platvormil, mis tähendab, et kolmandatel osapooltel on võimalus luua tarkvarale lisamooduleid ja selle kaudu lisada videovalvesüsteemile uusi funktsioone või integreerida seda erinevate teiste süsteemidega. Parimateks integratsiooninäideteks on innovaatilised videoanalüütika lahendused, sõiduki numbrituvastus, kassavalve, läbipääsusüsteemid, IP-fonosüsteemid, hooneautomaatika jne.

Võrreldes traditsioonilise tehnilise valvega on G4Si Videovalve abil võimalik tagada objektide turvalisust tunduvalt kõrgemal tasemel. Lisaks pakub teenus olulist täiendust, paljudel juhtudel ka soodsamat alternatiivi kohapealsele mehitatud valvele.

TIPPTASEMEL VIDEOANALÜÜTIKA

Mis on videoanalüütika?

Videoanalüütika on reeglitel põhinev pildianalüüs, mille enamkasutatavad reeglid on inimeste või sõidukite sisenemine määratud alasse või liikumine üle määratud piiri, inimeste sihitult liikumine määratud ala sees, kaamera vaateväljas oleva objekti kadumine või uue objekti lisandumine jne.

Professionaalsed seadmed

G4S kasutab Milestone süsteemi, mis on juhtiv IP-põhiste videohalduslahenduste pakkuja maailmas. Milestone-i XProtecti videohaldustarkvara on väga paindlik ja lubab meil luua täpselt sellise videovalve nagu Teie ettevõttele vajalik on.

Rohkelt integreerimisvõimalusi

Videovalvesüsteemile saab lisada uusi funktsioone või integreerida seda erinevate teiste, juba kasutusel olevate süsteemidega. Parimateks integratsiooninäideteks on innovaatilised videoanalüütika lahendused, sõiduki numbrituvastus, kassavalve, läbipääsusüsteemid, IP-fonosüsteemid, hooneautomaatika.

KÜSI PAKKUMIST