Jätkusuutlik ettevõte

Jätkusuutlik ettevõte

Jätkusuutlik turvavaldkond

Turvavaldkonna liidrina on meile oluline olla võimalikult jätkusuutlik ettevõte. Oleme oma tegevuses läbipaistvad, kaasaegsed ja keskkonda hoidvad.

Jätkusuutlikku ettevõttena panustame nii looduskeskkonda kui ka seisame hea selle eest, et meie töötajatel oleks turvaline ja arendav töökeskkond, kõrge kliendirahulolu ning ettevõtte tegevus oleks läbipaistev. Jätkusuutlikkusse panustamine annab meile võimaluse tegutseda optimaalselt ja jälgida häid ärieetika aluseid.

Meie eesmärk on olla turvavaldkonnas jätkusuutlikkuse teenäitajad ja eeskujud.

keskkond

Keskkond

Suurettevõttena mõistame mõju, mida enda äritegevusega keskkonnale avaldame. Oleme pühendunud positiivsete muutuste loomisele ning astume samme, et olla aina jätkusuutlikumad.

inimesed

Inimesed

Turvaettevõttena on meile oluline tagada kõikidele töötajatele turvaline ja ohutu töökeskkond, hindame riske ja püüame neid ennetada. Pakume paindlikke töötingimusi ja võimalusi pidevaks arenguks.

vastutustundlik juhtimine

Vastutustundlik juhtimine

G4S Eesti juhtimine on läbipaistev ja vastutustundlik. Me ei tolereeri korruptsiooni ja töötame selle nimel, et ettevõttel on õiglased tasustamise alused ning finantsjätkusuutlikkus.

Vastutustundliku ettevõtluse hõbetaseme märgis

AS G4S Eesti on pälvinud ainsa turvaettevõttena vastutustundliku ettevõtluse hõbetaseme märgise. See annab kinnitust, et astume õigeid samme jätkusuutlikkuse suunas.

Tegutseme järjepidevalt selle nimel, et olla oma valdkonnas eeskujuks ning teha järjest enam koostööd tarnijate, koostööpartnerite ja klientidega, et muuta turvavaldkonda jätkusuutlikumaks.

vef märgis

Rohetiiger

Alates 2023. aastast oleme Sihtasutus Rohetiiger esindusorganisatsiooni liige, et veelgi enam panustada keskkonna hoidmisse ning loodusega tasakaalus majandusse. 

G4S Eestis tegeleme järjest enam jätkusuutlikkusega. Panustame iga päev sellesse, et meid kõiki ümbritseks turvaline, hoitud ja jätkusuutlik keskkond. Juba praegu omame kvaliteedijuhtimise sertifikaati ISO 14001:2015 ja peame seda ettevõttes oluliseks. Pöörame järjest enam tähelepanu meid ümbritsevale loodusele ja seepärast tundus igati õige samm liituda ka Rohetiigriga.

rohetiiger