Toetame

KOOS SUUDAME ENAMAT

Turvavaldkonna liidrina on G4Si jaoks ettevõtte sotsiaalne vastutus väga oluline. Meie hoolde usaldatakse maailma kõige väärtuslikumad varad, inimeste turvalisuse tagamine sageli keerukates ja nõudlikes keskkondades. G4Sil on ühiskonnas oluline roll – meie töötajad pakuvad teenuseid, mis loovad turvalise ja parema keskkonna, kus elavad ja töötavad miljonid inimesed.

sport
Toetustegevustes keskendume kolmele suunale
turvalisus

TURVALISUSE TAGAMISELE

Turvaettevõttena on ühiskonna turvalisuse tagamine meie südameasi.

kultuur

KULTUURI EDENDAMISELE

Peame kultuuri ja vaimse pärandi säilimist äärmiselt oluliseks ja anname nii sponsori kui ka turvapartnerina sellesse oma panuse.

tervislikud eluviisid

TERVISLIKE ELUVIISIDE PROPAGEERIMISELE

Paljud väärtused, mis tagavad edu spordis, on olulised ka meie äris - aus mäng ja enesedistsipliin. Toetame erinevaid spordialgatusi ja propageerime tervislikke valikuid.

KORVPALL

Eesti korvpalli suurtoetajana jõuavad meie abiga mängud enam kui 600 000 pealtvaatajani. Paljud väärtused, mis tagavad edu korvpalliplatsil, on olulised ka äris, näiteks aus mäng ja enesedistsipliin. Toetame mitut Eesti korvpalliklubi, et tuua korvpalli võlu iga suure ja väikese korvpallifännini.

korvpall
PILLIFOND

G4S on alates 2017. aastast Pillifondi suurtoetaja. Seda ikka selleks, et suurmeistrite pillid saaksid interpreete ja kuulajaid rõõmustada veel vähemalt sama kaua, kui need siiani on teinud. Samuti pakume kõikidele noortele Pillifondi kasutajatele võimalust liituda tasuta koduvalveteenusega. Ikka selleks, et meie andekad noored muusikud saaksid end turvaliselt tunda, kui harjutavad maailma klassikalise muusika kultuuripärandisse kuuluvatel pillidel.

pillifond
PÄÄSTELIIT

Alates 2018. aastast toetame vabatahtlikke päästjaid ühendavat Päästeliitu. Lisaks vabatahtliku pääste toetamisele panime aluse suurimale ohutusalasele koostööle Eestis, kus vabatahtlikud päästjad ja G4Si turvatöötajad seisavad ühiselt selle eest, et muuta Eesti turvalisemaks. Vabatahtlikud päästjad lähevad vajadusel meie klientide NUBLU suitsu- ja vinguandurite häiresignaale kontrollima ja nii saame kindlad olla, et tuleohu korral on kiire abi tagatud.

päästeliit
G4S Spordiklubi

Oleme asutanud ja toetame MTÜ-d G4S Spordiklubi, mis propageerib sportlike harjumuste levikut ja soodustab spordiga tegelemist laiemalt. Igapäevane liikumine tagab hea tervise ja rõõmsa meele. Loomulikult on see oluline head füüsilist vormi nõudvatel töödel, nagu paljud turvasektori ametid on. MTÜ G4S Spordiklubi pakub laialdast võimalust erinevate spordialadega tegelemiseks kõigile oma liikmetele ja ka liikmete lähedastele.

Loe lähemalt
G4S Spordiklubi