AUTOVALVE

G4S autovalve ühendab turvafirma valmisoleku kaasaegse valvetehnoloogiaga

autovalve

G4S Autovalve tagab abi ohuolukorras ning aitab ennetada suurema kahju teket. Auto positsioneerimise ning jälgimise kõrval pakub G4S Autovalve ainsana Eestis reaalset sõiduki valveteenust – turvafirma pidevat valmisolekut ning kiiret reageerimist autost tulevale häirele.

Teenuse kasutamiseks paigaldatakse sinu sõidukisse spetsiaalne Autovalve seade, mis edastab häiresignaali G4S juhtimiskeskusesse. Ohu korral auto positsioneeritakse ning saadetakse viivitamatult appi lähim patrullekipaaž. Ühendust võetakse ka auto omanikuga.

Autovalve kliendi käsutuses on spetsiaalne veebikeskkond. Selle abil saad jälgida sõiduki liikumist reaalajas, uurida teekondade ajalugu ja soovi korral pidada ka sõidupäevikut.

Iseteeninduskeskkonda pääsed SIIT.

G4S Autovalve eelised:

  • turvafirma kiire reageerimine;
  • paanikanupp hädaolukorras abi kutsumiseks;
  • privaatsus - G4S jälgib autot vaid häire korral;
  • rahvusvaheline teenus - auto positsioneerimine ka välisriigis.
autod

G4S Autovalve funktsionaalsus sõltub valitud paketist.

Autovalve ja Autovalve Pro

Mõlema paketi puhul on tagatud turvafirma kiire reageerimine. Erinevus seisneb vaid kliendi veebikeskkonna kasutusvõimalustes. Autovalve Pro puhul saad iseteeninduskeskkonnas kasutada sõidupäevikute ning raportite koostamise moodulit. Sõiduki positsioneerimine, jälgimine, peatuste ning sõitude ajaloo salvestamine kaasneb mõlema paketiga.

Paanikanupp

See on autovalve lisavõimalus, millega saad kutsuda abi mõne ootamatuse korral. Olgu selleks siis agressiivse kaasliikleja rünnak või röövikatse. Nupp paigaldatakse varjatud kohta, et selle kasutamine jääks kurjategijatele märkamatuks. Küsi täpset infot selle ja teiste võimaluste kohta G4Si esindusest.

SOOVIN PAKKUMIST