Kodukindlustus

Spetsiaalselt G4Si koduvalve kliendile loodud kodukindlustus

kodukindlustus

Soodne hind tänu G4Si koduvalve kliendi madalale turvariskile

Laiad kindlustuskatted rahuldavad nõudlikke vajadusi

Null-omavastutus kui kahju tekke fikseerib valvesüsteem

Miks valida G4Si kodukindlustus?

G4Si koduvalve tehniline võimekus ja Eesti suurim turvapatrullide võrgustik minimeerivad riske Sinu kodus. Kuna valvesüsteem suudab fikseerida mitmeid ohuolukordi, nagu vargus ja tulekahju, aga ka uputus, gaasileke või järsk temperatuurilangus, saab G4S olukorrale viivitamatult reageerida ning ennetada suurema kahju teket. Just madal turvarisk ongi põhjus, miks saame Sulle pakkuda ulatusliku kattega kodukindlustust soodsatel tingimustel. 

Kaetavad riskid

Maja ja korter
G4S Kodukindlustus võimaldab Sul taastada kahjustatud maja või korteri endisel kujul. Kaitstud on ka köögi- ja vannitoamööbel, lükand- ja liigenduksed, sisseehitatud valgustid jms. Maja puhul on kindlustustingimustest lähtuvalt kaitstud kinnistul asuvad rajatised ning kuni 12 m² suurused abihooned.

Kodune vara
Kaitsmaks võimalikult palju Sinu isiklikke asju, lisatakse G4S Kodukindlustusele koduse vara kindlustuskaitse. See puudutab vallasvara, nagu mööbel, sisustuselemendid, toataimed, kodutehnika, riietusesemed jms. See hõlmab ka erinevaid kollektsioone ning registreerimisnõudeta maismaa- ja veesõidukeid (nt jalgratas, sõudepaat jne). Nende standardtingimustes toodud kindlustuskaitse ulatust saab soovi korral suurendada.

kaetavad riskid

Lisavõimalused

Ajutise eluaseme üürikulu kindlustus
Kasulik, kui kindlustusjuhtumi tagajärjel on kodu muutunud elamiskõlbmatuks. Hüvitamisele kuuluvad ajutise eluaseme üürikulud (kuni 12 kuud) ning kolimiskulud.

Üüritulu kaotuse kindlustus
Hüvitab kindlustusjuhtumi tagajärjel kindlustatud esemeks oleva üüritud hoone või korteri elamiskõlbmatuks muutumisega kaasneva saamata jäänud üüritulu ilma kommunaalmakseteta.

Vastutuskindlustus
Hüvitab Sinu ja Sinuga koos elavate pereliikmete poolt kolmandatele isikutele tekitatud isiku- või esemekahju.

lisavõimalused
SOOVIN PAKKUMIST

G4Si kodukindlustust pakutakse klientidele, kes omavad G4Si Koduvalve lepingut. G4S kodukindlustuse kindlustusriski kandja on Seesam Insurance AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu kodukindlustuse vara- ja vastutuskindlustuse tingimustega või konsulteeri meie klienditeenindusega.