Väikevalve

Soodne valvelahendus maakoju, suvilasse või mujale, kus sa igapäevaselt ei viibi

suvila

Soodne turvalahendus

Lihtne paigaldus

Valvestamine läbi telefoni

Mis on Väikevalve?

Väikevalve on soodne lahendus väiksemate valvevajadustega objektile – maakodusse, suvilasse või mujale, kus Sa ise iga päev ei viibi. Väikevalve ühes kompaktses seadmes on koos kõik vajalik. Juurde saab tellida suitsuanduri, mis pakub lisakaitset tulekahju korral. Väikevalve ei vaja suuri investeeringuid ja seda on ülimalt lihtne paigaldada ning kasutada.

väikevalve

KUIDAS KASUTADA?

Valve sisse- ja väljalülitamine toimub Sinu mobiiltelefoniga – ükskõik mis kell ja kus iganes asud. Teenus töötab nii nuti- kui ka nuputelefoniga ja seda on lihtne kasutada. Kuna Väikevalve teenus toimib üle mobiilsidevõrgu, siis teenuse toimimiseks on vajalik Telia levi kohas, kuhu Väikevalve paigaldatakse.

väikevalve

KUIDAS PAIGALDADA?

Väikevalve paigaldamiseks ei pea tellima tehnikut. Sellega hoiate kokku eelkõige oma aega, aga ka raha. Valveseadmed saad paigaldada mugavalt ja lihtsalt ise.

  • Vali liikumisandurile asukoht, kus lubamatu sissetungi korral on liikumistõenäosus suur.
     
  • Kinnita hoidik seinale ja aseta liikumisandur hoidikusse.
     
  • Kui liikumisandur on ühendatud vooluvõrguga, asub tööle G4S tehniline tugi ja teeb ühe tööpäeva jooksul kõik vajalikud seadistused. 

Kui väikevalve seadistustööd on lõpetatud, palub juhtimiskeskus Sul teha ühe proovihäire kontrollimaks, et kõik töötab korrektselt. Selleks tulevad juhised Sinu telefonile SMS-iga.

TELLI VÄIKEVALVE

Väikevalve ei vaja suurt rahalist investeeringut kõiki ruume katvasse keerukasse valvesüsteemi.

Teenuse kuutasu sisaldab seadmete üüri, SIM-kaarti koos vajaliku andmeedastusmahuga, akusid ja patareisid.

Väikevalve komplektile saad lisada ka maakodu jaoks olulise suitsuanduri.

Tulekahjuhäire korral informeeritakse viivitamatult klienti ja vajadusel sõidab olukorda kontrollima G4Si patrull. Vajadusel informeeritakse Päästeametit.

Väikevalve kuutasu: 16,90€