VIDEOPILK KORTERIÜHISTULE

Muutke oma kodukoht turvalisemaks, kasutades korteriühistutele mõeldud videovalvet

videopilk korteriühistule

Arvestame maja eripäradega

G4Sil on pikaajaline videovalve kogemus

G4Si töötaja vaatab materjali vaid siis, kui on toimunud väärtegu

Muutke oma kodukoht turvalisemaks, kasutades korteriühistutele mõeldud videovalvet! Videovalve aitab nii ennetada pahategusid kui ka hoiab kokku aega, kui on vaja kahjujuhtumit menetleda.

MIKS ON G4S VIDEOPILK KORTERIÜHISTUTELE VAJALIK?

Üksteisest hoolivates väikestes kogukondades on loomulik, et hoitakse jõudumööda silma peal ka naabri varal. Paratamatult ei näe naabrid kõiki vajalikke kohti. Suurtes kortermajades ei olegi võimalik kõiki naabreid tunda. Turvakaamera salvestis aitab tuvastada võimaliku vargus- või kahjujuhtumi ja aitab tabada kurjategijat.

MIDA SISALDAB VIDEOPILK KORTERIÜHISTULE TEENUS?

VIDEOVALVESÜSTEEM

Teenus sisaldab kõike vajalikku kortermaja videovalveks. Olenevalt maja suurusest ja eripärast paigaldatakse vastav hulk kaameraid.

PAIGALDUS JA HOOLDUS

Teenus sisaldab kogu süsteemi paigaldust ja hooldust kaks korda aastas. Kui tekib mõni tehniline mure, on G4Si tehniline tugi alati valmis aitama.

MATERJALI LÄBITÖÖTAMINE

Kui korrarikkumise tõttu on vaja videosalvestistest tõendusmaterjali, teeb G4Si töötaja seda teie eest.

PATRULLTEENUS KORTERIÜHISTULE

Kui tunnete, et vajate lisakaitset, saab videovalve alati siduda patrullteenusega. See tähendab, et kui märkate korteriühistu territooriumil soovimatuid isikuid, heakorra või öörahu rikkumist või vandaalitsemist, saate appi kutsuda G4Si patrulli.

NUTIVÕTI

G4Si Nutivõtme teenus aitab teil kõik läbipääsud – olgu selleks siis keldrisse viiv uks või parkla tõkkepuu – ühendada üheks pilvepõhiseks läbipääsusüsteemiks. Ei mingeid võtmeid ega pulte, sest teenus toimib kasutaja nutitelefoniga. Teenuse kasutajate arv ei ole piiratud ja neid saate lisada ise. Tutvu teenusega lähemalt SIIN.

AUTOMAATSE TULEKAHJUSIGNALISATSIOONI HOOLDUS

G4S on Eestis oma valdkonnas kõige suurem ATSi hoolduse pakkuja ning meil on kõige rohkem vajaliku kutsetunnistusega tehnikuid üle Eesti.

Kui teie majja on paigaldatud ATS, siis teate kindlasti, et seda tuleb vastavalt seadusele korraliselt hooldada. Hooldust peab tegema pädev isik ehk tal peab olema vajalik kutsetunnistus. Hoolduse hind sõltub seadmete hulgast ATSi süsteemis. Hooldus toimub vähemalt kord kvartalis ning selle käigus ATSi süsteem puhastatakse ja testitakse selle toimimist.

Kui teie maja ATSi süsteemil on juba hoolduspartner, kuid soovite lasta kontrollida, kas süsteem on nõuetekohaselt hooldatud, saate G4Sist tellida süsteemi ülevaatuse. Selle käigus hindab G4Si spetsialist süsteemi heakorda ja koostab kirjaliku kokkuvõtte.

KÜSI PAKKUMIST