Artiklid

muruniiduk

20 mai 2024 09:47

Naudid ilusat ilma? Ära jäta grilli, muruniidukit ja aiatööriistu hoovi vedelema!

Küllap oled kuulnud, et kõik väärtuslik tuleb varga silme eest ära panna. Kuid oma asjade väärtust on lihtne alahinnata. Pererahva jaoks tavaline veetünn võib varga jaoks tähendada mitu kilo vanametalli ja küttepuude hunnik kiiret müügitehingut. Seda kinnitavad ka hiljutised politsei juhtumid.

Loe edasi
jalgratas

13 mai 2024 09:41

Millega peavad jalgratturid suvel arvestama?

Soojad ilmad toovad tänavapilti üha rohkem jalgrattureid. Kuid koos sellega on märgata politsei ööpäevainfos, et jalgrattad on taas pättide huviorbiidis. Kuidas tagada oma kaherattalise turvalisus ja ennetada selle vargust?

Loe edasi
lennundusjulgestus

09 mai 2024 09:46

Kuidas läbida julgestuskontroll kiirelt ja mugavalt?

Iga lennureis saab alguse julgestuskontroll läbimisest. Mida ladusam on algus, seda sujuvam ja mõnusam tõotab tulla reis.

Loe edasi
korstnapühkija

07 mai 2024 09:59

Kas korstent tuleks puhastada kevadel või sügisel?

Ilmad lähevad järjest soojemaks ja küttehooaeg on lõppemas. Sellest tekib paljudel küsimus, kas korsten tuleks kohe ära puhastada või on seda parem teha enne uue küttehooaja algust sügisel?

Loe edasi
triikraud

06 mai 2024 09:52

Millal triikraud välja vahetada? Kui kaua peab triikraud jahtuma, enne kui võid selle ära panna?

Kas ma triikraua ikka võtsin seinast välja? Küllap on meil kõigil see küsimus vähemalt korra kodust lahkudes peast läbi käinud. Kuid vooluvõrku unustatud triikraud pole ainus, mis võib tulekahju põhjustada. Netiabi Hoolduskeskuse esindaja Anton Rütman räägib, millele triikrauda kasutades veel tähelepanu pöörata ja millist seadet kindlasti kasutada ei tohi.

Loe edasi